BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:3

BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:3

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

# Perfume No:3 Women

Narenciye | Baharatlı  | Çiçeksi

Narenciyelerin karabiber notalarıyla ışıltılı ve ferah uyumu, eşsiz yaseminle harmanlanırken amber, yosun ve miskin büyüleyici dokunuşları üzerinde şekilleniyor. Parfüm, elmas olarak bir aşk ilanıdır. Parfümün üç kusursuz kraliçesi olarak da adlandırılan bu güzel kokunun üç otantik ve temel bileşeni - portakal çiçeği, karabiber ve yasemin feminen ve şehvetli bir çelenk oluşturmak için birleştirilmiştir.

BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:3  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye, karabiber, yasemin

Orta Nota: Amber, yosun, misk

Dip Nota: Portakal çiçeği, yasemin

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR