BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:5

BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:5

Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)

# Perfume No:5 Women

Narenciye -Meyvesel | Çiçeksi - Baharatlı | Amber - Odunsu

Ferah, mistik, derin ve sıcak ruhu ile ciltteki dansını unutulmaz kılar ve kendisini mutlaka sahip olunması gereken bir koku haline getirir. Kompozisyon, tazeleyici bergamot, portakal ve çilek ile açılır.  Kalp notalarında eşşiz yasemin, şakayık ve safranı vurgular.  Alt notada ise zarif amber, misk, paçuli, sandal ağacı,  tonka yemişi ve kıymetli agar ağacını içerir. 

 

BIGHILL SPECIAL SERIES WOMEN NO:5  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Bergamot, portakal ve çilek ile açılır.

Orta Nota: Yasemin, şakayık ve safranı vurgular.

Dip Nota: Zarif amber, misk, paçuli, sandal ağacı,  tonka yemişi ve kıymetli agar ağacı.

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR