CARNIVAL BIG-T-500-3

CARNIVAL BIG-T-500-3

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

Tanrıça Circe’nin ünlü iksirlerinden biri gibi, kokusunu alanın aklını başınndan alır. Bu sehvetli ve sıcak koku, çarkıfelek meyvesi , ahududu ve şeftalinin büyüleyici karışımı ile açılır. Kalpteki müge ve heliotrope’un narin dokunuşu ruhu doyururken, paçuli ve misk notaları kokuyu kapatır.

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR