FRESH BIG-I-200-3
FRESH BIG-I-200-3

FRESH BIG-I-200-3

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301006742

Muazzam, bağımlılık yaratan ve havali bu koku bergamot, ylang ylang ve karamel notaları ile açılır. Gül, yasemin ve heliotropun çiçeksi notaları, kokunun kalbinde, paçuli, sandal ağacı, cashmere ağacı ve mür‘in odunsu notaları ile birleşir. Koku amber,misk, tonka ve vanilya ile kapanır.

 

 

:

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.