GOOD BIG-K-200-2

GOOD BIG-K-200-2

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

Bu meyve ve çiçek bileşimi bir kahkaha patlaması kadar büyüleyici… Koku hindistan cevizi, şeftali ve sütün taze masumiyeti ile açılır. Kompozisyon, kalbin sunduğu osmantus, yasemin, gül ve tuberoz ile büyüleyici bir karakter kazanır. Kokuyu sandal ağacı, vetiver, paçuli, amber ve beyaz misk kapatır.
 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR