M10 ERKEK PARFÜM

M10 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-10 sembolü erkeğin ateşli ve hassas bir yapısı ile iç dünyasında dengeyi ve huzuru temsil eder. Odunsu-oryantal, güçlü bir kokudur. Açılışta mandalina, bergamot, tarhun otu, fesleğen ve biberiye, orta notalarında sardunya, muge ve neroli bulunur. Parfümü daha çekici hale getirmek için vanilya, tonka yemişi ve sedir ağacı notaları dip notaya yerleştirilmiştir.

 

M10 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Bitkisel; Feslegen, Tarhun Otu, Biberiye, Mandalina

Orta Nota Ciceksi-Bitkisel;  Muge, Sardunya, Neroli

Dip Nota Odunsu-Tatli; Vanilya, Tonka Yemisi, Sedir Agaci

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR