M100 ERKEK PARFÜM
M100 ERKEK PARFÜM
M100 ERKEK PARFÜM

M100 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007817

M-100 kokusu greyfurt, mandalina ve marin akorlarIn narenciye-marin notaları ile ferah ve canlandırıcı bir başlangıç yapmıştır. Kokunun kalbinde sıcaklığı arttıran muskat cevizi, karabiber ve sardunya, biberiye ile harmanlanmış ve kokunun aromatik yönünü oluşturmuştur. Dip notalarda bulunan sandal ve sedir ağacı notaları vetiver ve amber ile birleşerek kokunun derinliğini arttırmış ve kokuyu tamamlamıştır.

 

:

 

M100  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Marin;   Greyfurt, Mandalina, Marin Notalar

Orta Nota Baharat-Bitkisel; Karabiber, Muskat Cevizi,Biberiye, Sardunya

Dip Nota Odunsu-Amber Sandal Ağacı, Sedir Ağacı, Vetiver, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.