M102 ERKEK PARFÜM
M102 ERKEK PARFÜM
M102 ERKEK PARFÜM

M102 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007831

Parti organizatörü, genç prens, gecelerin aranan adamı, paparazzilerin peşinde olduğu, abartılı, kimsenin karşı koyamadığı, tarz sahibi M-102 erkeği ile kadınları baştan çıkarmaya hazır olun! Bergamot, limon, mandalina, zencefil ve nane kokuyu açar. Kokunun kalbini elemi, tarçın ve misk adaçayı oluşturur. Amber, vanilya, tonka yemişi ve odunsu notalar ise kokuyu kapatır.

 

:

 

M102  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat;   Bergamot, Limon, Mandalina, Nane, Zencefil

Orta Nota Baharat-Bitkisel; Elemi, Tarcin, Misk Adacayi

Dip Nota Odunsu-Amber Vanilya, Tonka Yemisi, Odunsu Notalar, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.