M109 ERKEK PARFÜM
M109 ERKEK PARFÜM
M109 ERKEK PARFÜM

M109 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007909

M-109 sıcak yumuşaklığıyla tende lüksü hissettiren, dokunuşuyla keyif veren baştan çıkarıcı notalar içeriyor. Başarı ve mükemmellik arayışında olan erkek için, erkeğe özgü tüm unsurları yoğunlaştıran çok modern ve çok şık bir tasarım. Portakal yaprağı, mandalina ve safran kokuyu açarken, sedir ağacı ve vetiver orta notalarda, amber ve misk ise dip notalarda bulunur.

 

:

M109  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Baharat-Narenciye ;   Mandalina, Portakal Yapragi , Safran

Orta Nota Odunsu; Sedir Agaci, Vetiver

Dip Nota Amber-Misk Amber, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.