M11 ERKEK PARFÜM

M11 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-11 lavanta ve kahve gibi iki zıt kokunun mukemmel bir şekilde harmanlanması sonucu klasikleşmiş başarılı bir kokudur. Lavanta, yeşil yapraklar ve bergamot ile elde edilen taze bir açılış, yasemin, müge, iris ve süt notaları ile elde edilen yumuşak bir kalp nota ve vanilya, kahve, amber ve sandal ağacı ile elde edilen zengin bir dip nota ile  erkeklerin gözdesi olmuştur.

 

M11 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Bitkisel-Yesil; Lavanta, Yeşil Yapraklar, Bergamot

Orta Nota Ciceksi-Gurme;  Yasemin, Müge, Iris, Süt Notaları

Dip Nota Odunsu-Amber; Vanilya, Kahve, Amber, Sandal Agaci

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR