M110 ERKEK PARFÜM

M110 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-110 Kakule, limon, karabiber, muskat cevizi ve armut notaları kokuyu açarken; yasemin, lavanta, sedir ağacı, tütsü notalari, sandal ağacı ve odunsu notaların zengin uyumları kalbin ana bileşenleridir. Amber, misk, vanilya, paculi ve tonka yemişi kokuyu kapatırken, yapıya yoğun ve erkeksi bir çekicilik katar.

 

 

M110  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Baharat ;   Limon, Kakule, Karabiber, Muskat Cevizi, Armut

Orta Nota Ciceksi-Odunsu; Yasemin, Lavanta, Sedir Agaci, Tutsu Notalari, Sandal Agaci, Odunsu Notalar

Dip Nota Amber-Misk Amber, Misk, Vanilya, Tonka Yemisi, Paculi

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR