M114 ERKEK PARFÜM

M114 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-114 Sıcak üst notalarında mandalina, misket limonu, elma, armut ve ananas karışımı bulunurken, koku orta notalarda kimyon, tarçın ve tutun notaları ile devam ediyor..Kokunun dip notalarında ise paçuli, sandal ağacı, mur, amber, misk ve tonka yemişi ile bağımlılık yaratıyor.

 

 

M114  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel;   Mandalina, Misket Limonu, Elma, Armut, Ananas

Orta Nota Baharat; Kimyon, Tarcin, Tutun Notalari

Dip Nota Odunsu-Amber Paçuli, Sandal Agaci, Mur, Amber, Misk, Tonka Yemisi

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR