M12 ERKEK PARFÜM

M12 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M12; Sıradışı kompozisyon; aşırı cömert, eşsiz ve enerjik. Her erkeğin üstünde taşımayı hayal edeceği bir koku. iliklerinize kadar maskülenligi hissetmenizi sağlayabilecek bu koku, limon, ve misk adaçayının lezzetli, taze narenciye ve bitkisel notalari ile açılır. Orta notalarda tarçın, tolu balsam ve kakulenin tatlı dokunuşu hissedilir. Alt notalarda paçuli ve amberin büyülü birlikteliği sizi ele geçirerek kapanışı yapar.

 

 

M12 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Bitkisel; Limon, Misk Adaçayı

Orta Nota Baharat-Recine;  Tarçın, Tolu Balsam, Kakule

Dip Nota Odunsu-Amber; Paçuli, Amber

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR