M121 ERKEK PARFÜM

M121 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-121 Bu dikkat çekici koku üst notalarında bergamot, mandalina, lavanta ile açılır. Orta notalarda baharat karişimi, tütsü notaları ve laden reçinesi kokuya gizemli bir güç katar. Dip notalarda ise styrax, vanilya ve tonka yemişi kokuyu kalıcı bir şekilde kapatır.

 

 

M121  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Bitkisel;   Bergamot, Mandalina, Lavanta

Orta Nota Baharat-RecineBaharat Karisimi, Tutsu Notalari, Laden Recinesi

Dip Nota Tatli; Styrax, Vanilya, Tonka Yemisi

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR