M122 ERKEK PARFÜM

M122 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

 M-122 en cüretkâr duyguların güçlü bir kompozisyonunu sunuyor. Bağımlılık yaratacak güzellikteki M-122, baştan çıkarıcı formülüyle cezbediyor. Açılışı sağlayan iris; kalpte vetiver ve vanilya ile birleşerek kokunun karakterini oluştururken, dip notadaki amber, vanilya ve sedir ağacı kompozisyonu vurguluyor.

 

 

M122  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Ciceksi;   Iris

Orta Nota Odunsu-TatliVetiver, Vanilya

Dip Nota Amber-Tatli; Amber, Vanilya, Sedir Agaci

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR