M123 ERKEK PARFÜM

M123 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-123 Üst notalarında tarçın ve ozon notaları, orta kısımda biber notaları menekşe ve fesleğen kullanılarak ve kokunun erkeksi özellikler kazanması sağlanmıştır. Çekiciliğini ise son kısmında bulunan tonka yemişi, sandal ve sedir ağacından alan parfüm, her alanda kendine güvenen ve karizmatik erkekler için mükemmel bir seçim.

 

 

 

 

M123  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Baharat-Ozon;   Tarcin, Ozon Notalari

Orta Nota Ciceksi-BaharatBiber Notalari, Menekse, Feslegen

Dip Nota Tatli-Odunsu; Tonka Yemisi, Sandal Agaci, Sedir Agaci

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR