M125 ERKEK PARFÜM

M125 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-125 Baharatlarla harmanlanan bu koku odunsu notaları ile birlikte yanmaya başlıyor. Daha yoğun ve daha ateşli. Bergamot, limon, neroli ve lavanta kokuyu açar. Karabiber, kakule, muskat cevizi ve tarçın kokunun baharat kalbini olusturur. Paculi, laden reçinesi, sedir ağacı, amber, misk ve vanilya ise kokuyu kapatır.

 

 

M125  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Bitkisel;   Bergamot, Limon, Neroli, Lavanta

Orta Nota Baharat;   Karabiber, Kakule, Muskat Cevizi, Tarcin

Dip Nota Odunsu-MiskPaculi, Laden Recinesi, Sedir Agaci, Amber, Misk, Vanilya

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR