M128 ERKEK PARFÜM
M128 ERKEK PARFÜM
M128 ERKEK PARFÜM

M128 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

Sıcak nüansları ve çekici dokusuyla tüm kadınların dikkatini çekecek olan M-128 parfüm, lüks kokusuyla karşınızda! Bergamot, greyfurt, ananas, elma ve erik kokuyu açar. Kokunun kalbini lavanta, iris, menekse ve marin notalar olusturur. Sandal ağacı, yosun notaları, tonka ve amber kokuyu kapatır.

 

M128 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel;   Bergamot, Greyfurt, Ananas, Elma,Erik

Orta Nota Bitkisel-Yesil;   Lavanta, Iris, Menekse, Marin Notalar

Dip Nota Odunsu-AmberSandal Agaci, Yosun Notalari, Tonka, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR