M130 ERKEK PARFÜM
M130 ERKEK PARFÜM
M130 ERKEK PARFÜM

M130 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008111

Yeni, maskülen ve yasaklara meydan okuyan bir koku. M-130 adeta özgürlüğün manifestosu! Koku, bergamot, ananas, greyfurt ve aromatik notalar ile açılır. Çiçeksi-baharat kalp notu lavanta, yasemin, sardunya ve paculiden oluşurken, dip notadaki misk, amber ve yosun notalarının vanilya ve tonka yemişi ile uyumu aklınızı başınızdan alacak.

 

:

M130 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Bitkisel;   Bergamot, Ananas,Greyfurt, Aromatik Notala

Orta Nota Ciceksi-Bitkisel;   Lavanta, Yasemin, Sardunya, Paculi

Dip Nota Amber-MiskMisk, Amber, Vanilya, Tonka Yemisi, Yosun Notalari

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.