M132 ERKEK PARFÜM

M132 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-132 tarafından modern erkekler için yaratılan oryantal, odunsu bir koku. Parfüm; portakal, Çikolata ve laden reçinesi notalarını bir arada barındırmasıyla alışılagelmiş kokuların ötesine geçiyor. Üst notalar: greyfurt, bergamot ve portakal; orta notalar tarçın, yasemin ve cikolata; dip notalar ise vanilya, laden reçinesi, paculi, sedir ağacı, amber ve misk oluşturur.

 

 

M132  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye;   Bergamot, Portakal, Greyfurt

Orta Nota Tatli-Ciceksi;   Tarcin, Yasemin, Cikolata

Dip Nota Odunsu-MiskVanilya, Laden Recinesi, Paculi, Sedir Agaci, Amber, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR