M134 ERKEK PARFÜM

M134 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-134, tazelik ile vanilyanın şehvetli birleşimi olarak karşımıza çıkıyor. Öne çıkmak isteyen her erkeğin tereddüt etmeden kullanmak isteyeceği bir koku. Büyülü bir kompozisyon. Lavanta ve limon ile yapılan klasik fujer açılışı, tazeliğinin yanı sıra kalpteki kakule, tarçın ve marin notalar ile modernleştirilmiştir. Vanilya, paculi, vetiver ve tonka yemişi ise kokuyu vurgulayarak kompozisyonu sonlandırır.

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR