M139 ERKEK PARFÜM
M139 ERKEK PARFÜM
M139 ERKEK PARFÜM

M139 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008203

M-139, özel bir haftasonu kaçamağı için Londra’nın dışına, size Güney İngiliz kıyılarına götürürerek hayatınızı yaşamanın farklı yollarını sunuyor. Üst notaları limon, biberiye, fesleğen, misk adaçayı ve nane; kalp notalarını yasemin, gül ve menekşe; dip notalari ise paculi, sedir ağacı, laden reçinesi, yosun notaları ve amber oluşturuyor.

 

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.