M14 ERKEK PARFÜM

M14 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M14; Deniz, gökyüzü ve bitkilerin bütünleştiği bir parfüm. Tende eşsiz ferahlatıcılığın yanı sıra, su kadar tazeleyici bir etki de bırakıyor. Uyandırdığı tüm hisleri tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz. Bu kokuyu marin notalar, kişniş, nane ve yeşil notaların oluşturduğu karışım açar. Neroli ve sardunya kalbi oluştururken cezbedici sedir ağacı, misk ve yosun notalari kokuyu noktalar.

 

M14 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Bitkisel-Marin; Marin Notalar, Kişniş  Nane, Yeşil Notalar

Orta Nota Çiçeksi;   Neroli, Sardunya

Dip Nota Odunsu-Misk;  Sedir Agaci, Yosun Notalari, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR