M148 ERKEK PARFÜM
M148 ERKEK PARFÜM
M148 ERKEK PARFÜM

M148 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011944

M-148 gece boyunca unutulmaz bir kaçış… Yoğun bağımlılık yaratan odunsu notalarIn zarafeti, baştan çıkarıcı bir aromatik karışım ve karizmatik baharatlar ile heyecanlı bir deneyime hazır olun. Bergamot, mandalina, lavanta ve misk adaçayı kokuyu açar. Laden reçinesi; kakule, pembe biber ve elemi ile kalpte buluşur.  Paculi, vetiver, sedir ağacı, sandal ağacı, tonka yemişi, misk ve amber kokuyu kapatır.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.