M152 ERKEK PARFÜM
M152 ERKEK PARFÜM
M152 ERKEK PARFÜM

M152 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301025064

Gece yarısından sonra cesaret ve baştan çıkarma yoğunlaşıyor. M-152, modern bir Gatsby kokusudur. Zarif, cesur, manyetiktir ve ışığı yakalar. Göründüğü her yerde, gece veya gündüz, yıldızları Çeker, duyuları ve arzuyu uyandırır... Koku, limon, mandalina, tarçın ve baharat karışımı notalarıyla açılır. Kalpte sedir ağacı, paçuli, tütsü notaları ve lavanta harmanlanırken; odunsu notalar, sandal ağacı, tütün notalari, misk ve amber ile kapanır.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.