M154 ERKEK PARFÜM
M154 ERKEK PARFÜM
M154 ERKEK PARFÜM

M154 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301032536

M-154 Etkileyici bir iz bırakacak gizemli ve yoğun bir koku. Dogu`dan gelen gizem ve gücün kendini kutlaması. Koku karışık Baharat notaları, tarçın ve hindistan cevizi ile açılır. Iris, paculi, sandal ve sedir ağacı notaları kalbe hükmeder. Vanilya, tonka yemişi, amber ve misk notaları kokuyu kapatır.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.