M16 ERKEK PARFÜM

M16 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-16 sportif ruhlu, genç, modern erkeğin kokusudur. Hem özgürlüğe davet eder, hem de kendine hapseder. Bergamotun enerjik notalari kokuyu açmak için galbanum, marin notalar ve frenk üzümü ile buluşuyor. Nane, kakule, karanfil ve misk adaçayi kokuya karakterini veren kalbin tam ortasinda yer aliyor. Sedir ağacı, sandal ağacı, yosunsu notalar ve vetiver kokuyu kapatıyor.

 

M16 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Marin; Bergamot, Galbanum, Marin Notalar, Frenk Üzümü

Orta Nota Bitkisel-BaharatNane, Kakule, Karanfil, Misk Adaçayı

Dip Nota Odunsu; Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Yosunsu Notalar, Vetiver

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR