M17 ERKEK PARFÜM
M17 ERKEK PARFÜM
M17 ERKEK PARFÜM

M17 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

Maskülen imzalı bir koku olan M-17, dinamik, enerjik ve fresh kokuları ile kendinizi gün boyunca mükemmel hissetmenizi sağlayabilecek bir seçim olacaktır.Açılıştaki yüzü, bergamot, limon ve tarhun otu özleri ile parfüm teninizde ferah esintiler oluşturacaktır. Kalpteki muskat cevizi, muge, marin notalar ve lotus çiçeği bu esintileri güçlendirecektir. Sandal ağacının vetiver, sedir ağacı ve misk ile birlikte verdiği tazelik, odunsu ve marin notalarin uyumu ile kusursuz bir kombinasyon ortaya çıkarmaktadır.

 

M17 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Yesil; Yuzu, Bergamot, Limon, Tarhun Otu

Orta Nota Ciceksi-BaharatMuskat Cevizi, Muge, Lotus Çiçeği, Marin Notalar

Dip Nota Odunsu-Misk; Vetiver, Sedir Agaci, Sandal Agaci, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR