M2 ERKEK PARFÜM

M2 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-2 sofistike erkeğin maskülen ve baştan çıkarıcı kokusu. Bergamot, lavanta, kişniş ve nane kokunun üst notalarını oluşturur. Narenciye-baharat acılışını paçuli ve atlas sedir ağacı ile oluşturulan odunsu kalp izler. Dipte miskle harmanlanmış kahve, tonka yemişi ve misk notaları ile bu koku eşsiz bir parfüm deneyimi yaşamak isteyen erkeklere özel.

 

M2 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-BaharatBergamot, Lavanta, Kisnis, Nane

Orta Nota: Odunsu Paculi, Atlas Sedir Agaci

Dip Nota Gurme-Misk; Kahve, Tonka Yemisi, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR