M21 ERKEK PARFÜM

M21 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-21, hayattan keyif alan, modern ama klasik çizgilerden de vazgeçemeyen, erkeksi yanını ortaya çıkarırken naifliği de elden bırakmayan erkeklerin kokusudur. Bergamot, limon, portakal çiçeği ve mandalina kokuyu açar. Muge, sardunya, yasemin ve gül kokunun kalbini oluşturur. Sedir ağacı, tonka yemişi, amber ve reçine kokuyu kapatır.

 

 

M21 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye; Bergamot, Limon, Mandalina, Portakal Ciçeği  

Orta Nota Ciceksi Muge, Sardunya, Yasemin, Gül

Dip Nota Odunsu-Tatli; Sedir Ağacı, Tonka Yemişi, Amber, Reçine

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR