M22 ERKEK PARFÜM

M22 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-22, cesur erkeklerin karmaşık hayatını net bir şekilde yansıtan kokudur. İçerisinde bir çok notayı barındıran bu parfüm her katmanında ayrı bir kokuyla sizleri selamlayacak. İlk kısımlarındaki bergamot, muskat cevizi ve tarçın yerini daha sonra fesleğen, biberiye, pelinotu ve aromatik notalara bırakıyor. Dip notada ise sizleri amber, misk, yosun notaları ve sandal ağacının eşsiz kokusu bekliyor.

 

M22 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-BaharatBergamot, Muskat Cevizi, Tarcin 

Orta Nota BitkiselAromatik Notalar, Biberiye, Pelinotu,  Feslegen

Dip Nota Misk-Odunsu; Sandal Ağacı, Amber, Yosun Notalari, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR