M25 ERKEK PARFÜM

M25 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-25, değerlerinden ödün vermeyen ve geleneklerin yaşamaya değer olduğunu düşünen, kararlı ve güçlü erkeklere ithaf edilmiş bir kokudur. Bergamot, lavanta ve yeşil notalar ile açılan, zencefil, gardenya ve biber dokunuşlarıyla bezeli koku, sandal ağacı, vetiver, tütsü ve misklerle zenginleşir.

 

M25  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Yesil;  Bergamot, Lavanta, Yeşil Notalar

Orta Nota Ciceksi-BaharatZencefil, Gardenya, Biber 

Dip Nota Odunsu-Misk; Sandal Ağacı, Vetiver, Tütsü, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR