M26 ERKEK PARFÜM

M26 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-26, Harekete geçirici ve canlandırıcı etki! Girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun. Bu ayrıcalıklı koku, karabiber, greyfurt ve tarçın ile açılır. Nane ve lavantanın bitkisel baharat kokusu ile devam eder. Amber, vanilya ve tonka yemişinin baştan çıkarıcı notaları ile sonlanır.

 

M26  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-BaharatKarabiber, Greyfurt, Tarcin

Orta Nota Bitkisel-BaharatNane, Lavanta

Dip Nota Amber-Tatli; Sandal Ağacı, Vetiver, Tütsü, Misk Amber, Vanilya, Tonka Yemisi

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR