M27 ERKEK PARFÜM

M27 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-27, sert bir yağmurdan sonra çamur kokusu gibi, sağlam ve taze. İnkar edilemez bir biçimde taze ve çekici. Dinamizmin yeni bir seviyesi. En üstte bergamot, limon ve nerolinin narenciye notaları kokuyu açar. Fesleğen ve lavanta kokunun kalbinde sardunya ile birleşerek ruhunuzu tazeler. Paçuli, sandal ağacı ve misk parfümün bileşimini kapatır. Parfümünüzle birlikte gün içerisinde sağlıkla ışıldayıp enerjinizi herkese gösterin.

 

M27  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  NarenciyeBergamot, Limon, Neroli

Orta Nota Bitkisel;   Feslegen, Lavanta, Sardunya 

Dip Nota Odunsu-Misk; Paculi, Sandal Agaci, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR