M28 ERKEK PARFÜM

M28 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-28 ile okyanus esintisinin iç açan kokusu ve narenciye notalarinin canlandırıcı etkisini yaşayacaksınız. Akdenizin bu eşsiz havasını kokuyu her kullandığınızda yaşayacak ve ışığınızın farkına varacaksınız. Bergamot, turunç yaprağı ve marin notalar kokuyu açar. Neroli, müge, karabiber ve elemi kokunun kalbini oluşturur. Sedir ve sandal ağacı dip notada misk ile birleşerek kokuyu kapatır.

 

M28  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-MarinBergamot, Turunc Yapragi, Marin Notalar

Orta Nota Ciceksi-Baharat; Neroli, Muge, Karabiber, Elemi 

Dip Nota Odunsu-Misk; Sedir Agaci, Sandal Agaci, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR