M3 ERKEK PARFÜM

M3 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-3 Büyüleyici bir erkek için sofistike ve baştan çıkarıcı bir koku. Sıra dışı bir zarafeti ve karizmayı betimleyen koku. Limonun ferah kokusuyla açılan kokuya kalpte zeytin çiçeği ve aromatik notalar eşlik eder. Tonka yemişi, tütün notaları, odunsu notalar ve dumanlı notaların dipteki sıradışı karışımı kompozisyonu kapatır.

 

M3 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye Limon

Orta Nota: Aromatik-Baharat  Zeytin Çiçeği, Aromatik Notalar

Dip Nota Tatlı-Odunsu; Tonka Yemişi, Tütün Notalari, Odunsu Notalar, Dumanlı Notalar

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR