M32 ERKEK PARFÜM

M32 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Seksi ve dinamik kokusuyla yaşamları hızlı bir ritimle akıp giden ve yarını düşünmeyenler için tasarlanan bir parfüm. Yaşamın canlılığından ilham alan bir hayat iksiri. Güçlü, canlı ve karakteristik erkeğin çarpıcı parfümü M-32 aklınızı başınızdan alacak. M-32, greyfurt ve bergamot notası ile açılarak kalpte nane, biberiye ve heliotrope ile harmanlanırken, laden reçinesi, sedir ağacı, labdanum ve tonka yemişi ile sonlanır.

 

 

M32  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: NarenciyeGreyfurt, Bergamot

Orta Nota Bitkisel-Baharat; Nane, Heliotrope, Biberiye

Dip Nota Odunsu-Misk; Sedir Agaci, Laden Recinesi, Tonka Yemisi

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR