M34 ERKEK PARFÜM

M34 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

M-34 herkese yakışan, evrensel ve günlük bir parfüm…Bergamot, limon, mandalina ve yeşil notalar kokuyu açar. Narenciye-yeşil açılıştan sonra yasemin, muge, gul ve irisin çiçeksi notaları kokuya derinlik katar. Sedir ve sandal ağacı, amber ve yosun notala ile bir araya gelerek kokuyu kapatır.

 

 

M34  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-YesilBergamot, Limon, Mandalina, Yesil Notalar

Orta Nota Ciceksi; Yasemin, Muge, Gul, Iris

Dip Nota Odunsu-Yosunsu; Sedir Agaci, Sandal Agaci, Amber, Yosun Notalari

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR