M35 ERKEK PARFÜM

M35 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-35, vücuda taze ve kalıcı bir koku veren güçlü ve çekici bir parfümdür. Canlandırıcı marin notalar, greyfurt ve odunsu notaların karışımıyla yeni bir tazelik seviyesi elde edilir. Alışılmadık yosun notaları, bu derin ve baştan çıkarıcı kokuya yenilmez bir başarı kazandirmak için kullanılmıştır. Açılışta greyfurt, mandalina, limon ve deniz notaları bulunur. Kalbinde tarçın, odunsu notalar ve yosun notalari bulunurken; amber, misk ve odunsu notalar kokuyu kapatır.

 

 

M35  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Marin-NarenciyeGreyfurt, Mandalina, Limon, Marin Notalar

Orta Nota Baharat-OdunsuTarcin, Odunsu Notalar, Yosun Notalari

Dip Nota Amber-Misk; Amber, Misk, Odunsu Notalar

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR