M36 ERKEK PARFÜM
M36 ERKEK PARFÜM
M36 ERKEK PARFÜM

M36 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301007176

Günlük kullanıma uygun yumuşak kokusuyla masumiyet ve dinamizmi arttıran M-36, ahenk ve sinerjiyi vazgeçilmez bir parçası olarak görenler için genç ve modern bir parfümdür. Koku, bergamot, limon, biber notaları ve karanfille açılır. Marin notalar, pelinotu ve  lavanta kokunun kalbinde buluşur. Koku; amber, misk, paçuli, sandal ağacı ve deri notalari ile kapatılmıştır.

 

:

M36  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-BaharatBergamot, Limon, Biber Notalari, Karanfil

Orta Nota Marin-BitkiselMarin Notalar, Lavanta, Pelinotu

Dip Nota Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Amber, Paculi, Deri Notalari, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.