M37 ERKEK PARFÜM

M37 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-37, nefesleri kesen kaliteli dokunuşunun yanı sıra, içeriğindeki kokuların harika harmanlanması sonucunda ortaya çıkan eşsiz tasarıma hayran kalmanızı sağlıyor. Bergamot, limon, turunç yaprağı, ananas ve biberiye ile açılan bu eşsiz parfüm kişniş, yasemin, sıklamen ve iris ile devam ederken, sandal ağacı, misk, tonka yemişi ve sedir ağacı ile sonlanıyor.

 

 

M37  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-BitkiselBergamot, Limon,  Turunç Yaprağı, Ananas, Biberiye

Orta Nota Çiçeksi-BaharatKişniş, Yasemin, Siklamen, Iris

Dip Nota Odunsu-Tatlı; Sedir Ağacı, Misk, Tonka Yemisi, Sandal Ağacı

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR