M43 ERKEK PARFÜM

M43 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-43 baştan çıkarıcı dinamizmiyle canlı narenciye notalarının aromatik notalarla buluştuğu bir koku. Limon, greyfurt, portakal ve baharat notalari kokuyu açar. Yeşil notalar, ananas, beyaz çiçek notalari ve tatli notalar kokunun kalbini olusturur. Sandal ağacı, paculi ve amber kokuyu kapatır.

 

 

M43  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-BaharatGreyfurt, Portakal,Baharat Notaları

Orta Nota Yeşil-Çiçeksi; Yeşil Notalar, Ananas, Beyaz Çiçek Notalari, Tatlı Notalar

Dip Nota Odunsu-Amber; Sandal Ağacı, Paçuli, Amber

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR