M45 ERKEK PARFÜM

M45 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-45 Hayallerini gerçekleştirmenin yarattığı özgürlük duygusundan esinlenerek yaratılan koku, odunsu ve aromatik karakterden olusmustur. Kompozisyon biber ve zencefilin baharat notaları ile açılır. Fesleğen, sedir yaprağı ve misk adaçayı bitkisel bir kalp olusturur. Paculi, deri notaları, odunsu notalar ve amberin güçlü kokusu kompozisyonu kapatır.

 

 

M45  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: BaharatBiber, Zencefil

 Orta Nota BitkiselFesleğen, Sedir Yaprağı, Misk Adaçayı

Dip Nota Odunsu-Amber;   Paçuli, Amber, Deri Notaları,Odunsu Notalar  

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR