M47 ERKEK PARFÜM
M47 ERKEK PARFÜM
M47 ERKEK PARFÜM

M47 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301013108

M-47, Türk erkeklerinin aklını başından alıyor. Ne istediğini bilen erkeklerin kokusu M-47, kendine özgü notalarIyla cesur ve tutkulu erkeklerin yol gösterici parfümü. Limon, mandalina, lavanta ve misk adaçayı kokuyu açar. Kalpte sardunya, yasemin ve irisin çiçeksi notaları biberiye ve nanenin aromatik notaları ile bulusur. Vetiver, odunsu notalar, paculi, deri notalari ve amber kokuyu kapatır.

 

:

M47  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Bitkisel;   Limon, Mandalina, Lavanta, Misk Adaçayı

 Orta Nota Bitkisel-CiceksiSardunya, Yasemin, Iris, Nane, Biberiye

Dip Nota Odunsu-Amber;   Vetiver, Odunsu Notalar, Paculi, Deri Notalari, Amber  

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.