M48 ERKEK PARFÜM

M48 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-48 Kokunun açılışını yapan marin notalar okyanusun derinliklerini hatırlatırken, canlandırıcı bergamot ve portakal notaları doğanın taze havasını içeriyor. Orta notalarda bulunan biberiyenin enerji veren bitkisel yönü, lavanta, gül ve yasemin çiçekleri ile çevreleniyor. Dip notalarda bulunan sandal ağacı ve misk notaları kokunun narenciye ve marin yönünü güçlendirip kokuyu zenginleştirmiştir.

 

 

 

M48  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Marin;   Bergamot, Portakal Marin Notalar

Orta Nota Bitkisel-CiceksiLavanta, Biberiye, Gül, Yasemin

Dip Nota Odunsu-Misk;   Sandal Ağacı, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR