M51 ERKEK PARFÜM

M51 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-51 Suyun tazeliği ile yumuşatılmış odunsu tonların güçlü uyumu. Üst notalarında taze meyve esintileri, marin notalar ve bergamot ile birleşerek kendini gösteriyor. Orta notalar ise sardunya, fesleğen, paculi ve odunsu notalar ile tazelik ve ferahlık hissini ortaya çıkarıyor. Dip notalardaysa, amber, laden reçinesi ve miskin güçlü kokularinin farklı tonları, tonka yemişi ve yosunsu notalar ile birleşerek bizi sonsuz ve erkeksi bir yolculuğa çıkarıyor.

 

M51  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Marin;   Bergamot, Meyvesel Notalar, Marin Notalar

Orta Nota Aromatik-Odunsu;   Sardunya, Fesleğen, Paculi, Odunsu Notalar

Dip Nota Amber-Misk;   Misk, Amber, Tonka Yemisi, Laden Recinesi, Yosunsu Notalar

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR