M52 ERKEK PARFÜM

M52 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

M-52 kakule, pempe biber ve menekşe yapraklarının karışımı. Koku, bergamot, kakule, pembe biber ve ananasın narenciye baharat karışımı ile açılır. Kalpte lavanta ve misk adaçayı, menekse yaprağı ve nane ile bulusur. Sedir ağacı, odunsu notalar, vanilya ve amber kokuyu kapatır.

 

M52  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Baharat;   Bergamot, Kakule, Pembe Biber, Ananas

Orta Nota Bitkisel;   Lavanta, Misk Adacayi, Menekse Yapragi, Nane

Dip Nota Odunsu-Amber;   Sedir Agaci, Odunsu Notalar, Vanilya, Amber

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR