M62 ERKEK PARFÜM

M62 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-62 Modern, yoğun ve ışık saçan bir koku. Koku, ferahlatıcı  bergamot ve mandalina ile birlikte marin notaları ile açılır. Lavanta, gül ve yaseminin geleneksel kombinasyonu kalbe hükmeder. Alt notada, uzun süre kalıcı, etkileyici bir etki sağlamak için amber, misk, yosunlu notalar ve sandal ağacından oluşur.

 

 

M62  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Marin;   Bergamot, Mandalina, Marin Notalari

Orta Nota Ciceksi-Bitkisel;   Lavanta, Gul, Yasemin

Dip Nota Odunsu-Amber Amber, Misk, Yosunlu Notalar, Sandal Agaci

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR