M63 ERKEK PARFÜM

M63 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-63 erkek parfümü odunsu ve baharatlı bir içeriğe  sahiptir. Oyunu seven, cesur, çekici, baştan çıkarıcı erkeğin parfümü. Mandalina, portakal ve greyfurt üst notalarda nane ile birleşerek kokuyu açar. Gülün nadide çiçeksi kokuları tarcın ve baharat notaları ile bir araya gelerek kokunun kalbini olusturur. Deri notaları, paculi, odunsu notalar ve amber kokuyu kapatır.

 

 

M63  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Bitkisel;   Mandalina, Portakal, Greyfurt, Nane

Orta Nota Ciceksi-Baharat;   Gul, Tarcin, Baharat Notalari

Dip Nota Odunsu-Amber;  Deri Notalari, Paculi, Odunsu Notalar, Amber

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR