M64 ERKEK PARFÜM

M64 ERKEK PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

M-64’un çikolatanın cazibesinden esinlenilerek yaratılmış kokusu ile fark edilmeye hazır ol! Mandalina ve limon cikolatann kokusunu daha cazip hale getirirerek kokuyu açar. Elma, ananas ve lavanta kokunun kalbini olusturur. Sandal ağacı, tonka yemişi, paculi ve misk kokuyu kapatır.

 

 

M64  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:   Narenciye-Gurme;   Mandalina, Limon, Cikolata

Orta Nota Meyvesel-Bitkisel;   Elma, Ananas, Lavanta

Dip Nota Odunsu-Misk;  Sandal Agaci, Tonka Yemisi, Paculi, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR